Wydział Nauk o Edukacji zaprasza na koncert charytatywny 02.06.2022, 18.00

Szanowni Państwo,

dnia 2.06 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 odbędzie się koncert piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej pt. "To, co ważne".

Wystąpi trio w składzie: Agnieszka Panas (wokal), Marta Czyżewska (saksofon), Karol Szmuksta (fortepian).

Wydarzenie na facebooku:

Przed koncertem przeprowadzona zostanie charytatywna zbiórka zorganizowana we współpracy z Fundacją DIALOG.

Impreza odbędzie się w Auli Dydaktyczno-Widowiskowej im. J. Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji (ul. Świerkowa 20, budynek C).