WYDZIAŁ EKONOMII I FINANSÓW DLA HOSPICJUM - PODSUMOWANIE AKCJI

Drodzy Studenci i Pracownicy Wydziału Ekonomii i Finansów,
możemy z dumą ogłosić finał naszej akcji na rzecz Fundacji "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Udało nam się zebrać środki o wartości przekraczającej 2500 zł.
Dziś wszystkie rzeczy zostały przekazane dla Fundacji.
Zebraliśmy: ponad 20 opakowań pampersów, ponad 70 opakowań chusteczek nawilżających, 11 kremów pielęgnacyjnych, podkłady higieniczne, 10 szamponów do włosów dla dzieci, ponad 20 hipoalergicznych żelów i płynów do kąpieli dla dzieci, 28 oliwek nawilżających, opakowanie pieluch tetrowych, 20 mydeł antybakteryjnych w kostkach i płynie.

Ogromnie dziękujemy za okazane wsparcie!
Dziękujemy także Pani Monice i innym pracownikom Fundacji za wsparcie w organizacji akcji.

Fundacja.PNG