WYDZIAŁ EKONOMII I FINANSÓW CZŁONKIEM WSPIERAJĄCYM STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE – ODDZIAŁ OKRĘGOWY W BIAŁYMSTOKU.

07.03.2022

Wydział Ekonomii i Finansów został członkiem wspierającym Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – Oddział Okręgowy w Białymstoku. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Członkostwo jest wynikiem wieloletniej i owocnej współpracy Wydziału Ekonomii i Finansów UwB oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Okręgowy w Białymstoku.

ksiegowi.jpg

Studenci WEIF UwB mają możliwość zostać członkiem zwyczajnym. Ten rodzaj członkostwa uprawnia m.in. do korzystania z comiesięcznych nieodpłatnych odczytów organizowanych przez Oddział Okręgowy.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce – Oddział Okręgowy w Białymstoku na stronie: https://bialystok.skwp.pl/