Wspólny wyjazd do Nadleśnictwa Żednia 26.10.2021 r. - zgłoszenia

Szanowni Studenci Wydziału Ekonomii i Finansów,

W najbliższy wtorek - 26 października 2021 r. - Pracownicy i Studenci Naszego Wydziału zostali zaproszeni do Nadleśnictwa Żednia w celu wspólnego sadzenia drzew. Wyjazd autokarem planowany jest o godzinie 12:15 z parkingu przy Wydziale. W trakcie wyjazdu odwiedzimy Nadleśnictwo Żednia, gdzie z Leśniczym zasadzimy drzewa, a następnie spędzimy wspólnie czas na świeżym powietrzu. Planujemy powrót o godzinie 17:00. Osoby chętne do uczestniczenia w wyjeździe prosimy o informację do soboty do godziny 15:00 na maila d.andrejuk@uwb.edu.pl. Nieobecność na zajęciach we wskazanych godzinach zostanie usprawiedliwiona. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zespół ds. Działań Proekologicznych Wydziału Ekonomii i Finansów