WSL FORUM 2019 - VIII Międzynarodowej Naukowej Konferencji Logistycznej.

Szanowni Państwo!

w imieniu Przewodniczącego Rady Programowej, Rektora Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu prof. zw. dra hab. Andrzeja Korzeniowskiego dr h.c. pragnę Państwa zaprosić do wzięcia udziału w WSL FORUM 2019 - VIII Międzynarodowej Naukowej Konferencji Logistycznej, która odbędzie się w dniach 18-19 listopada 2019 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji są teoretyczne i praktyczne aspekty łańcuchów dostaw w dobie cyfryzacji.

Wszystkie przesłane artykuły zostaną zrecenzowane przez dwóch recenzentów. Zaakceptowane teksty zostaną opublikowane w:

• monografii pokonferencyjnej wydanej przez Instytut Naukowo – Wydawniczy Spatium Sp. z o.o. (100 pkt wg listy MNiSW)*.

Wybrane artykuły zostaną opublikowane w jednym z czasopism:

• czasopiśmie
LogForum (min. 20 pkt. wg listy MNiSW)* – indeksowane m.in. w bazach: Scopus oraz Web of Science,
• czasopiśmie
Engineering Management in Production and Services (min. 20 pkt. wg listy MNiSW)* – indeksowane m.in. w bazie: Scopus.

* przypisanie punktów Autorom zgodnie z zasadami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22 lutego 2019 r. w sprawie ewaluacji jakości działalności naukowej (Dz.U. 2019, poz. 392).

Koszt wzięcia udziału w tegorocznej konferencji
WSL FORUM 2019 jest zależny od formy uczestnictwa:
• uczestnictwo w konferencji wraz z referatem - 900 zł (w tym VAT)

• uczestnictwo w konferencji bez referatu - 600 zł (w tym VAT)

• studenci, członkowie studenckich kół naukowych - 600 zł (w tym VAT)

Ważne terminy:

30.06.2019 Przesłanie streszczenia artykułu

12.07.2019 Akceptacja streszczenia

27.09.2019 Przesłanie pełnych tekstów artykułów

14.10.2019 Udostępnienie uwag recenzentów

31.10.2019 Przesłanie ostatecznych wersji artykułów (po uwzględnieniu uwag recenzenta) oraz rejestracja i wniesienie opłaty konferencyjnej

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonej ulotce konferencyjnej oraz na stronie internetowej konferencji: http://wsl.com.pl/wsl-forum