WIZYTA UCZNIÓW V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. JANA III SOBIESKIEGO NA WYDZIALE EKONOMII I FINANSÓW

30.11.2022

We wtorek, 29 listopada br. Wydział Ekonomii i Finansów odwiedzili uczniowie klasy IC i IG V Liceum Ogólnokształcącego im Jana III Sobieskiego.

Podczas wizyty, uczniowie wzięli udział w wykładzie dr. Łukasza Bugowskiego pt. Współczesne problemy demograficzne UE. Wykład miał charakter interaktywny a uczniowie byli niezwykle zaangażowani. Co więcej, sami wcielili się w rolę wykładowców – i to z wielkim sukcesem! Brawa dla Pani Natalii, Pana Kacpra i Pana Mikołaja za odważne przedstawienie niezwykle ciekawych i ważnych kwestii.

Bardzo dziękujemy Pani Elżbiecie i Pani Ewie – nauczycielkom z V Liceum za organizację wizyty oraz dr. Łukaszowi Bugowskiemu za niezwykle interesujący wykład.