Weź udział w debacie online Ministerstwa Finansów i Instytutu Finansów UEP!

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w debacie edukacyjnej MF, która zaplanowana jest na 20 stycznia br. Współorganizatorem debaty jest Instytut Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

W dyskusji udział wezmą:

• dr hab. Paweł Marszałek (prof. UEP, Kierownik Katedry Pieniądza i Bankowości, Instytut Finansów UEP)
  • Ignacy Morawski (główny ekonomista Pulsu Biznesu, SpotData)
  • dr Wojciech Paczos (Uniwersytet w Cardiff, Instytut Nauk Ekonomicznych PAN)
  • dr Ernest Pytlarczyk (główny ekonomista Pekao SA)

Goście debaty zmierzą się z tematem: „Polityka gospodarcza na nowe czasy”.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Czernicki (główny ekonomista MF).

Debata będzie transmitowana na platformie www.transmisjeonline.pl/web1 20 stycznia, od godziny 17.00.

Wystarczy wejść na stronę startową, wpisać swoje imię i nazwisko. Sugerujemy skorzystanie z przeglądarki Firefox lub Chrome