WEiF wspiera 31. FINAŁ WOŚP – dołącz i licytuj!

Data: 29.01.2023
Miejsce wydarzenia: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku
Godzina: 12:00 - 00:00

Wydział Ekonomii i Finansów gorąco zachęca do udziału w licytacji na rzecz 31. Finału WOŚP, organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy MDK tradycyjnie organizuje specjalny koncert. W czasie koncertu prowadzone są licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Pozyskane pieniądze zasilą konto Fundacji WOŚP. W gronie darczyńców znalazł się nasz Wydział.

Do wylicytowania m.in.:

Najbardziej puszysty sernik przygotowany przez Prof. dr hab. Marzannę Poniatowicz - Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku

slynny_sernik_pani_dziekan.jpg

Król smakołyków UwB, przygotowany osobiście przez prof. dr hab. Marzannę Poniatowicz - Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów.

Wraz z sernikiem – najnowsza książka „Uniwersytet w Białymstoku od kuchni” pod red. Agnieszki Bujakowskiej, Marty Gawiny & Agnieszki Jabłońskiej-Perkowskiej wydana przez Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku.

W książce (z autografem Pani Dziekan i przepisem na sernik) ponad 70 wyjątkowych przepisów kulinarnych autorstwa samego Rektora – prof. dr. hab. Roberta W. Ciborowskiego, dziekanów, nauczycieli akademickich i pracowników Uniwersytetu.

Książka autorstwa dr. hab. Dariusza Kiełczewskiego, prof. UwB

okladka_ksiazki_dariusza_kielczewskiego.jpg

Wyjątkowa, nagrodzona m.in. prestiżową Nagrodą im. prof. Edwarda Lipińskiego Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego książka „Koncepcja zintegrowanej teorii ekonomicznej zrównoważonego rozwoju. Między mainstreamem a heterodoksją ekonomiczną autorstwa dr. hab. Dariusza Kiełczewskiego, prof. UwB. Dariusz Kiełczewski jest pierwszym ekonomistą z Białegostoku, któremu udało się wejść do elitarnego grona laureatów tej nagrody.

Publikację przygotowało w 2021 roku Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku.

W opinii profesora Bogusława Fiedora, wybitnego znawcy problematyki zrównoważonego rozwoju, książka prof. UwB Dariusza Kiełczewskiego: stanowi oryginalny i wartościowy wkład do współczesnej myśli ekonomicznej w zakresie badań i studiów nad zrównoważonym rozwojem.

Najlepsza książka ekonomiczna 2022 roku do wylicytowania w niedzielę (29.01.2023r) podczas koncertu Młodzieżowego Domu Kultury.

Kolejne dwie książki można wylicytować na licytacji 31 finału WOŚP na Allegro:

Koncert MDK odbędzie się 29 stycznia 2023 roku (niedziela)
 w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej 79A.

Start godz.12:00

Tu „orkiestra” gra na rzecz WOŚP do godz. 18:30