Warsztaty: RNA-seq, wprowadzenie do R i RStudio - ostatnie miejsca

05.06.2021

Zapraszam na nowy cykl 2-dniowych warsztatów bioinformatycznych on-line

na różnych poziomach zaawansowania w R i RStudio:

• wprowadzenie do R i RStudio,
  • analiza danych,
  • analiza RNA-seq,
  • populacyjna analiza PK i PD leków w badaniach klinicznych

dla naukowców, analityków danych, pracowników analizujących dane kliniczne, biologiczne, chemiczne oraz każdego zainteresowanego statystyką i analizowaniem danych w R.

Szkolenie ma charakter prowadzonego na żywo warsztatu ze sprawdzaniem postępów uczestników i możliwością zadawania pytań.

Tak jak we wcześniejszych edycjach kursów ekspercka, praktyczna wiedza od wykwalifikowanych wykładowców akademickich i analityków.

• Oprócz zajęć grupowych prowadzimy również kursy indywidualne zgodne z indywidualnymi potrzebami klientów, np. z analizy danych chromatograficznych.

• Wykonujemy również szereg specjalistycznych usług bioinformatycznych i statystycznych.

Więcej informacji na: