Warsztaty dla studentów

15.02.2022

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Podlaskie przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na dwudniowe warsztaty, których uczestnicy będą pracować nad projektami nowego prawa na poziomie unijnym (policy proposal). Tematem przewodnim będzie zdrowie po pandemii. Podczas prowadzonej dyskusji moderatorzy warsztatów zadbają o zdiagnozowanie najważniejszych dla uczestników wyzwań. Autorzy i autorki najlepszych „policy proposals” zostaną zaproszeni na wydarzenie podsumowujące projekt.

Moderowane warsztaty odbędą się w dniach 18-19 lutego 2022 r. w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej im. Jerzego Giedroycia przy ul. Ciołkowskiego 1 R w Białymstoku. Może wziąć w nich udział 30 uczestniczek i uczestników z całego regionu, w wieku 18-30 lat. Warsztaty są bezpłatne.

To część  projektu Mix The Bubbles, który jest realizowany przez 5 organizacji partnerskich: BiPart (Włochy), Vouliwatch (Grecja), Fundację im. prof. B. Geremka (Polska), The Good Lobby Italia (Włochy) i Coglobal (Hiszpania). Projekt finansuje Komisja Europejska.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: