VI Sympozjum SSBRN

Szanowni Państwo,

Social Science & Business Research Network we współpracy z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaprasza na VI Sympozjum SSBRN.

Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 września 2022 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie:

• Aula III im. dr. Lesława A. Pagi, I piętro (sesja plenarna),
  • sale: B1, B2, B3 (sesje równoległe).

Serdecznie zapraszamy badaczy ze wszystkich ośrodków akademickich do aktywnego udziału w Sympozjum oraz publikacji artykułów naukowych z zakresu biznesu i nauk społecznych.

Sympozjum zapewnia uczestnikom sesję networkingową. Nagradzani prezenterzy otrzymają certyfikat Best Paper Award oraz BEZPŁATNĄ opłatę rejestracyjną na wydarzenie SSBRN w 2023 roku.

Szczegóły dotyczące Sympozjum, ważne terminy, możliwości publikacyjne oraz tematy przewodnie konferencji znajdują się na stronie internetowej konferencji: https://www.ssbrn.com/index.php/2020/11/11/the-6th-ssbrn-symposium-lublin-poland/.