Uwaga studenci II roku Ekonomia I stopnia studia niestacjonarne

Rozpoczyna się rejestracja na Proseminarium

Specjalizacja: Rachunkowość i Finanse

Rejestracja na Proseminarium rozpocznie się  14.12 .2023 r. (czwartek) od  godz. 20.00 i trwać będzie do 17.12.2023 r. (niedziela) do godz. 20.00. W tych dniach studenci mają obowiązek zarejestrować się do wybranego przez siebie promotora.

Lista promotorów dla specjalizacji: Rachunkowość i Finanse

1. dr Angelika Andrzejczyk
  2. dr Anna Jurczuk
  3. dr Katarzyna Dębkowska
  4. dr Luiza Kostecka-Tomaszewska

Oferty proseminarium specjalizacyjnego znajdują się na stronie Wydziału.  Osoby, które nie dokonają zapisu w systemie USOSweb decyzją Dziekana zostaną zapisane administracyjnie.

dr Angelika Andrzejczyk 17.12KB [ .docx ]
dr Anna Jurczuk 17.55KB [ .docx ]