Uwaga studenci I roku Ekonomia I stopnia studia niestacjonarne

Rozpoczyna się rejestracja na Proseminarium

Specjalizacja: Rachunkowość i Finanse

Rejestracja na Proseminarium rozpocznie się 28.11.2022r. od godz. 21.00 i trwać będzie do 30.11.2022r., do godz. 22.00. W tych dniach studenci mają obowiązek zarejestrować się do wybranego przez siebie tutora-decyduje kolejność zgłoszeń.

Lista promotorów dla specjalizacji: Rachunkowość i Finanse

dr Łukasz Siemieniuk

dr Julia Paszko

dr Tomasz Poskrobko

dr Monika Fiedorczuk

dr Paweł Konopka

Osoby, które nie dokonają zapisu w systemie USOSweb decyzją Dziekana zostaną zapisane administracyjnie.