Uroczyste zakończenie studiów 2016/17

15.07.2017

W dniu 15.07.2017 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania odbyło się Uroczyste zakończenie studiów.

Absolwenci, z rąk Pani Dziekan dr hab. Marzanny Poniatowicz prof. UwB, otrzymali zaświadczenia o ukończeniu studiów, zaś najlepsi z nich wyróżnienia Dziekana. Ostatni wykład – Sukces. Droga czy cel? – został wygłoszony przez dr Marka Kruka. W imieniu Studentów mowę końcowa wygłosiła Pani Patrycja Piekut.

Wszystkim Absolwentom składamy serdeczne gratulacje i życzymy udanych wakacji oraz powodzeniu w dalszy życiu!

Zapraszamy do galerii zdjęć z tej uroczystości.