Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB

09.10.2017

W dniu 02.10.2017 r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018. Nowych studentów i zaproszonych gości przywitała Dziekan Wydziału dr hab. Marzanna Poniatowicz, prof. UwB oraz J.M. Rektor Uniwersytetu w Białymstoku dr hab. Robert Ciborowski, prof. UwB. Podczas immatrykulacji wybrani studenci I i II stopnia oraz doktoranci odebrali honorowe dyplomy z rąk Pani Dziekan. Po immatrykulacji nowych studentów przywitał również Przewodniczący Samorządu Studentów – Bartosz Zieliński, a do współpracy ze studentami z zagranicy zachęcał w swoim wystąpieniu Przewodniczący Erasmus Student Network UwB – Szczepan Nikitiuk. Wykład inauguracyjny Czy polska gospodarka potrzebuje „dobrej zmiany”? wygłosił zaproszony gość prof. zw. dr hab. Andrzej Wojtyna z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, który w latach 2004-2010 zasiadał w składzie Rady Polityki Pieniężnej II kadencji. Inaugurację zamykała uroczysta Gaudeamus.

Wszystkim studentom życzymy udanego roku akademickiego, wielu sukcesów na polu naukowym oraz niezapomnianych chwil spędzonych na Wydziale Ekonomii i Zarządzania!

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.