Ubieranie choinek – in American style

08.12.2021

Dziś na naszym Wydziale, przy zaangażowaniu Rady Samorządu Studenckiego WEiF i IZ oraz pracowników Wydziału Ekonomii i Finansów wspólnie ubieraliśmy choinki. Było to wydarzenie wyjątkowe - nie zabrakło internacjonalizacji i integracji. W tym roku, ze względu na obecność Pani Margaret jedna choinka została udekorowana w amerykańskim stylu, tj. w barwach USA, by umilić pobyt Stypendystki Fulbrighta na naszym Wydziale.

Bardzo doceniamy obecność Pani Margaret na naszym Wydziale. To osoba wyjątkowa, która zaskarbiła sobie ogromną sympatię studentów, doktorantów i pracowników. Prowadzone przez nią zajęcia cieszą się wielką popularnością.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje zaangażowanie pracowników administracji WEiF, którzy przygotowali własnoręcznie wykonane ozdoby - in American style. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja – w tej roli Pan Edmund oraz słodkości
i upominków przygotowanych przez Radę Samorządu Studenckiego.

Serdecznie dziękujemy!

zdj%C4%99cie%203.jpg