The 14th European Research Seminar (ERS) on Logistics and SCM // Warszawa, 16-17.05.2019

08.01.2019

Szanowni Państwo,

Przypominamy, iż 7 lutego 2019 roku mija ostateczny termin złożenia abstraktów a 25 lutego 2019 roku artykułów w ramach chęci zgłoszenia aktywnego uczestnictwa w KN „The 14th European Research Seminar (ERS) on Logistics and SCM” organizowanej przez czołową organizację logistyczną The Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) we współpracy z trzema uczelniami ekonomicznymi w Polsce tj. Akademią Leona Koźmińskiego, Szkołą Główną Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.

Informujemy, iż ruszyła rejestracja: https://form.jotform.com/82625799063973

Koszt uczestnictwa dla autora oraz współautorów wynosi 250 EUR/uczestnika konferencji (koszt nie zawiera kosztów dojazdu i zakwaterowania) oraz 125 EUR dla osoby towarzyszącej (cena zawiera tylko koszt udziału w kolacji w czwartek 16.05.2018).

Więcej szczegółów na temat ERS 2019 znajdziecie Państwo w załączniku oraz pod adresem www.ers2019.kozminski.edu.pl lub w zał|ączonym pliku pdf :

ERS2019.pdf