Targi Edukacyjne w II Liceum Ogólnokształcącym im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

17.01.2024

Wydział Ekonomii i Finansów zaprasza na studia: rozmawiamy, opowiadamy, objaśniamy - jesteśmy na Targach Edukacyjnych w II Liceum Ogólnokształcącym im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku. Wspólnie z Centrum Rekrutacji i innymi wydziałami przekonujemy, że warto studiować na Uniwersytecie w Białymstoku.

Na targi wybrała się mocna ekipa: dr Mariusz Mak, dr Anna Matel i dr Magdalena Wiśniewska-Kuźma oraz przedstawiciele Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Ekonomii i Finansów i Wydziału Zarządzania: Katarzyna Krupska, Kacper Matejski i Stanisław Omieciuch.

Dodatkowo dr Anna Matel zaprosiła uczniów II LO na wykład o fast fashion. Młodzi ludzie słuchali pasjonującej opowieści o tym, co się stało w Rana Plaza, co to jest „szybka moda”, gdzie kończą nasze ubrania, kiedy przestają się nam podobać.

W swoich działaniach od początku staramy się pamiętać, że ekonomia to nauka o człowieku, i dla człowieka.

Wydział Ekonomii i Finansów UwB to 37 lat tradycji, 11 300 absolwentów, ciekawa historia, a przede wszystkim niezwykli ludzie go tworzący.

Wydział Ekonomii i Finansów zaprasza w roku akademickim 2024/25 na studia:

• ekonomia stopnia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne,
  • kierunek ekonomiczno-prawny, studia I stopnia, stacjonarne.