Szkolenie "Efektywność i bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych”, 21 października 2021 r.

Szanowni Studenci,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Efektywność i bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznych” organizowanym przez Wydział Ekonomii i Finansów, Wydział Biologii oraz Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego w ramach projektu Eko-Ekonomia.

Spotkanie będzie prowadzone przez ekspertów BOF. Tematyka szkolenia dotyczy efektywnego gospodarowania energią w budynkach i obejmuje takie zagadnienia jak:

• dostosowanie instalacji fotowoltaicznej do potrzeb prosumentów,
  • bezpieczeństwo instalacji,
  • koszty instalacji,
  • możliwość pozyskania dofinansowania.

Termin szkolenia: 21.10.2022, godz.: 10:00 – 13:15

Miejsce: Kampus UwB, budynek Wydziału Biologii, sala 2058