Szkolenie BHP

05.10.2021

Drodzy studenci I roku studiów, uprzejmie informujemy o obowiązku odbycia szkolenia z zakresu BHP, które odbędzie się w 6 października w sali 301 budynku Wydziału Ekonomii i Finansów.

1 grupa: 8.00 - 12.00 studenci studiów pierwszego stopnia kierunku ekonomia;

2 grupa: 12.00 - 16.00 studenci studiów pierwszego stopnia kierunku ekonomiczno-prawnego oraz studenci studiów pierwszego stopnia kierunku zarządzanie;

3 grupa: 16.00 - 20.00 studenci studiów pierwszego stopnia kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze; studenci studiów drugiego stopnia kierunków ekonomia i międzynarodowe stosunki gospodarcze; studenci studiów drugiego stopnia kierunku zarządzanie.