Szkoła Letnia “Finance for Five” – rekrutacja trwa

19.06.2019

W ramach projektu Szkoła letnia “Finance for Five” - projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej - Wydział Ekonomii i Zarządzania zorganizuje międzynarodową szkołę letnią z zakresu finansów.

Formuła Szkoły przewiduje cykl zajęć w języku angielskim – łącznie 60 godzin wykładów, po 12 godzin w każdym z pięciu obszarów:

- finansów międzynarodowych,

- finansów UE,

- finansów publicznych,

- finansów lokalnych,

- finansów przedsiębiorstw.

Szkoła realizowana będzie w dniach 9 - 20 września 2019 r. (od poniedziałku do piątku), na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB.

Udział w Szkole jest bezpłatny. Szkoła kierowana jest do studentów Uniwersytetu w Białymstoku. Liczba miejsc jest ograniczona: 25. Kryteria kwalifikacji znajdują się w załączonym formularzu rejestracyjnym.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami projektu: financeforfive@uwb.edu.pl

Finance for Five_ulotka informacyjna

Zgoda na przetwarzanie danych