Szanowni Studenci, Doktoranci i Pracownicy Wydziału, gorąco zachęcamy do zaangażowania w akcję Wydziału Ekonomii i Finansów pomocy na rzecz Fundacji "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Szanowni Studenci, Doktoranci i Pracownicy Wydziału,

W okresie świątecznym nie zapominamy o tych spośród nas, którzy w tym wyjątkowym czasie potrzebują szczególnego wsparcia. Wyrażamy ogromną nadzieję, że społeczność Wydziału Ekonomii i Finansów UwB okaże potrzebną pomoc.

Do 22 grudnia br. będziemy prowadzić zbiórkę rzeczową dla Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci.

Lista potrzebnych produktów dla Hospicjum obejmuje:

- podkłady higieniczne 90 x 60 lub 60 x 60 cm,
- chusteczki nawilżające (tzw. mokre),
- hipoalergiczne szampony do włosów dla dzieci,
- hipoalergiczne żele i płyny do kąpieli dla dzieci,
- oliwki nawilżające (np. Bambino),
- kremy pielęgnacyjne (np. Bambino),
- pampersy (różne rozmiary),
- pieluchy tetrowe,
- mydło antybakteryjne (np. Carex).

Produkty można zostawić na portierni Wydziału Ekonomii i Finansów w przygotowanym na ten cel miejscu. Wszystkie zebrane produkty zostaną przekazane do Hospicjum 23 grudnia br.

Osoby, które nie mają możliwości dostarczenia produktów na Wydział, zachęcamy do wsparcia zbiórki pieniężnej na ten cel. Zbiórka jest prowadzona na stronie Fundacji, a jej cel to właśnie artykuły higieniczne i opatrunkowe: https://pomozim.org.pl/srodki-opatrunkowe-i-higieniczne/

Ogromnie dziękujemy za wsparcie!

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z dr Agnieszką Piekutowską: piekutowska@uwb.edu.pl