Sustainable and Resilient Economies 2024

20.09.2024
Data: 25 - 28.09.2024
Miejsce wydarzenia: Giby

W dniach 25-28 września 2024 roku odbędzie się w Gibach konferencja naukowa "Sustainable and Resilient Economies 2024". Wydział Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku jest współorganizatorem konferencji, wraz ze Stowarzyszeniem Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych, Politechniką Białostocką, Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, Politechniką Opolską, Uniwersytetem WSB Merito w Poznaniu, Fundacją Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych, a także Bandırma Onyedi Eylül University z Turcji i Vytautas Magnus University z Litwy.

W obradach weźmie udział ponad 100 przedstawicieli krajowych i zagranicznych ośrodków zajmujących się ekonomicznymi aspektami rozwoju zrównoważonego

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie https://konferencjakrsg.uwb.edu.pl/