Sukces Studentów WEiF UwB w konkursie „25 przed 25” magazynu „Forbes” i warszawskiego biura McKinsey & Company

05.04.2022

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Panowie Thomas Werner i Jakub Mocarski, studenci trzeciego roku kierunku ekonomiczno-prawnego Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku, znaleźli się w grupie 25 najzdolniejszych Polaków, którzy nie przekroczyli 25. roku życia. Sukces odnieśli w kategorii NOWE TECHNOLOGIE konkursu "25 przed 25" magazynu "Forbes" i warszawskiego biura McKinsey & Company.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!