Stypendia Universitas Indonesia UI GREAT dla studentów zagranicznych w 2024 r.

Szanowni Studenci,

Universitas Indonesia UI GREAT oferuje studentom zagranicznym stypendia, które obejmują pełny program studiów magisterskich na Universitas Indonesia. Stypendia skierowane są do absolwentów studiów I stopnia, którzy nie posiadają jeszcze tytułu magistra. Szczegóły w załączonej ulotce.

Proces aplikacyjny odbywa się poprzez International Office UI. (international.ui.ac.id).

Dane kontaktowe UI:

Universitas Indonesia