Studia za granicą w ramach ERASMUS +

Drodzy Studenci Wydziału Ekonomii i Zarządzania!

Rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy w ramach Programu ERASMUS + na rok akademicki 2018 / 2019!

Zapraszamy zainteresowane osoby na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 7 marca o godz. 13.15 w sali 233 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania.

Lista uczelni partnerskich, formularz zgłoszeniowy oraz zasady udziału w Programie znajdują się w załączonych plikach poniżej oraz na stronie http://uwb.edu.pl/studia-1457.

Osoby zdecydowane na wyjazd mogą już składać formularz zgłoszeniowy. Wypełniony i podpisany dokument należy dostarczyć do dr Anny Busłowskiej, pokój 229.

Przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych odbywa się tylko do 15 marca 2018 r.!

Sprawdźcie sami, jak wiele możliwości i korzyści niosą studia za granicą!

Zapraszamy!

Zespół Wydziałowy Programu Erasmus+