Studenci 2 stopnia 1 roku ekonomii stacjonarnej rozpoczyna się rekrutacja na przedmioty do wyboru

Rozpoczyna się rejestracja  na przedmioty do wyboru:

1. Ekonomia heterodoksyjna
  2. Finanse behawioralne

Rejestracja na w/w przedmioty rozpocznie się 11.12.2023r. godz. 19.00 i trwać będzie do 12.12.2023r. godz. 22.00. W tych dniach studenci mają obowiązek zarejestrować się na jeden z przedmiotów. Przedmiot zostanie uruchomiony jeżeli zarejestruje się na niego minimum 25 osób.

W celu dokonania wyboru, proszę o zapoznanie się z sylabusem przedmiotu, który znajduje się w systemie USOSweb.

Osoby, które nie dokonają zapisu w systemie USOSweb decyzją Dziekana będą zapisane administracyjnie.