„Status studenta a system ubezpieczeń społecznych w Polsce i zabezpieczenia społecznego w Unii Europejskiej"

grafika organizatora

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci

Jako aktywni uczestnicy rynku pracy, a tym samym osoby podlegające pod system ubezpieczeń społecznych, powinniście dysponować wiedzą na  temat podstawowych zasad funkcjonowania tego systemu. W związku z tym, Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku oraz Dyrektor Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w wykładzie nt.

„Status studenta a system ubezpieczeń społecznych w Polsce

i zabezpieczenia społecznego w Unii Europejskiej",

który poprowadzi ekspert Oddziału ZUS w Białymstoku, Pani mgr Monika Michałowska. Wykład odbędzie się w dniu 13 grudnia 2023 r. w godz. 11.30-12.30 w sali 301 w budynku Wydziału Ekonomii i Finansów przy ul. Warszawskiej 63.