Spotkanie z przedstawicielką Uniwersytetu "Aleksander Moisiu" w Durres (Albania).

Data: 07.06.2024
Miejsce wydarzenia: Warszawska 63

6 czerwca br. gościem Wydziału była Dr Arjeta Hallunovi - przedstawicielka Wydziału Biznesu na Uniwersytecie "Aleksander Moisiu" w Durres (Albania). Pani Doktor jest uczestnikiem międzynarodowego tygodnia zorganizowanego przez Dział Współpracy Międzynarodowej UwB.

albania.jpg

Spotkanie Pani Doktor z Panią Dziekan WEiF – prof. Marzanną Poniatowicz było okazją do wymiany doświadczeń oraz poszukiwania możliwości współpracy, zarówno w ramach programu Erasmus+ jak i poza nim, w tym w zakresie realizowanej Regionalnej Inicjatywy Doskonałości. W spotkaniu uczestniczyła także dr Agnieszka Piekutowska oraz dr Edyta Sidorczuk-Pietraszko. Liczymy, że te udane spotkanie zaowocuje szerszą współpracą z Uniwersytetem w Durres w najbliższej przyszłości.