Spotkanie Świąteczne

Święta to czas radości, spotkań i wspólnego świętowania 🎄🌟

Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Ekonomii i Finansów i Wydziału Zarządzania serdecznie zaprasza wszystkich pracowników i studentów Wydziału Ekonomii i Finansów oraz Wydziału Zarządzania na spotkanie świąteczne, które odbędzie się w środę, 20 grudnia, o godzinie 14:00 w auli 301 🎉🎅

To niezwykła okazja, aby razem uczcić nadchodzące święta w gronie pracowników oraz studentów z Wydziału Ekonomii i Finansów i Wydziału Zarządzania. Czekają na Państwa wspólne świąteczne atrakcje oraz wiele miłych niespodzianek!

Spotkanie stanowi również okazję, aby spotkać się, porozmawiać i podziękować za wspólnie spędzony czas.

Podczas naszego Spotkania świątecznego zaszczyci nas występem Chór Uniwersytetu w Białymstoku oraz przedstawiciele stowarzyszenia ,,My dla Innych". Po spotkaniu przewidziany jest świąteczny poczęstunek dla uczestników wydarzenia.

zaproszenie_-_spotkanie_swiateczne.png