Spotkanie biznesowe online dla studentów z woj. podlaskiego, 15.12.2020r.

14.12.2020

We wtorek, 15 grudnia 2020r. o godz. 9:00-11:00 w formie online odbędzie się spotkanie dla studentów z województwo podlaskiego, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Spotkanie jest kierowane dla studentów, którzy są zainteresowani procesem inkubacji.

W planie spotkania:

• Platformy Startowe
  • Czym jest inkubacja
  • Możliwości uzyskania wsparcia
  • Jak wybrać Platformę do swojego pomysłu,
  • Proces inkubacji z punktu widzenia startapu

UWAGA! Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja!

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem:

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza na spotkanie biznesowe online dla studentów.