Spotkania z Ekonomią - Ekonomia behawioralna

14.11.2017

Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB, dr hab. Marzanna Poniatowicz, prof. UwB, zaprasza na seminarium naukowe z cyklu "Spotkania z ekonomią"

Tym razem spotkanie będzie dotyczyło Ekonomii Behawioralnej, a wykład poprowadzi prof. Tadeusz Tyszka z Akademii Leona Koźmińskiego. Po wykładzie odbędzie się dyskusja którą poprowadzą:

- prof. Jan Poleszczuk (Uniwersytet w Białymstoku)
- prof. Ewa Roszkowska (Uniwersytet w Białymstoku)
- prof. Tadeusz Tyszka (Akademia Leona Koźmińskiego)

Seminarium odbędzie się 28 listopada, o godz. 15:00, w sali 201