Serdecznie zapraszamy do udziału w IV spotkaniu Klubu Liderów Studenckich, które odbędzie się 1 5 października 2021 roku w godz. 14:30 – 16:00 w formule zdalnej.

07.10.2021

Tematem IV spotkania będzie „Eko-społeczeństwo w ujęciu mikro i makro. Ekologia-edukacja-ekonomia".

Podczas spotkania będą mieli Państwo okazję wysłuchać wystąpień ekspertów oraz porozmawiać z nimi w sesji Q&A. W obszarze ekologii wysłuchamy prelekcji prof. Szymona Malinowskiego – Dyrektora Instytutu Geofizyki Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Na temat edukacji porozmawiamy z wykładowcą Uniwersytetu SWPS w Warszawie – Maciejem Frasunkiewiczem. Obszar ekonomii, biznesu przyjaznego środowisku oraz dobrych praktyk ekologicznych przybliży nam Krzysztof Rzyman – zielony przedsiębiorca i dziennikarz ekonomiczny.

Rejestracja trwa do 14 października 2021 roku i dostępna jest pod linkiem:

Liczba miejsc jest ograniczona! Serdecznie zapraszamy!