RUSZYŁA SPRZEDAŻ BLUZ WYDZIAŁOWYCH!

06.05.2022

Czy kiedykolwiek marzyłeś/marzyłaś o milusich, świetnie wykonanych BLUZACH WYDZIAŁU EKONOMII I FINANSÓW? b1.jpg

Teraz Twoje marzenie może się spełnić! Wystarczy, że wyjdziesz na stronę https://awsklep.pl/pl/c/UwB/86, wybierzesz 1 (lub więcej ) z 6 pięknych, twarzowych kolorów i zamówisz! To dokładnie takie proste!

Odbiór stacjonarnie w siedzibie sklepu przy ul. Adama Mickiewicza 32 lub wysyłka do domu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z członkami RSS WEiF oraz IZ!

P.S. Niedługo możecie się spodziewać bluz Instytutu Zarządzania. Aby nie przegapić dropu śledźcie na bieżąco stronę RSS WEiF i IZ!