Rodzina w świecie nowej gospodarki [Wydział Humanistyczny AGH, 16-17.11.17]

03.10.2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Naukowej pt. RODZINA W ŚWIECIE „NOWEJ GOSPODARKI”, która odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2017 r. na Wydziale Humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat konferencji na stronie internetowej:

Termin zgłaszania wystąpień mija 30 września 2017r.

Uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszego zaproszenia pracownikom Państwa Instytucji.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń.

Komitet Organizacyjny