Rekrutacja Erasmus+ 2024/2025

Drodzy Studenci Wydziału Ekonomii i Finansów!

Rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ rok  akademicki 2024/2025.

Więcej informacji znajdziesz tu https://weif.uwb.edu.pl/wspolpraca/wspolpraca-zagraniczna/erasmus-2787/wyjazdy-studentow

Osoby zainteresowane zapraszam na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 4 marca (poniedziałek) w sali 317 o godzinie 11.30 oraz do kontaktu z wydziałowym koordynatorem programu Erasmus+ ds. studentów wyjeżdżających - mgr Martą Kosińską (pokój 129, tel.: 85 745 7701, mail: m.kosinska@uwb.edu.pl)

Zapraszamy!