Rekrutacja do XV edycji programu trwa od 1 lutego do 5 kwietnia 2020.

O PROGRAMIE

ALRK to program szkoleniowo-rozwojowy dla młodych ludzi – studentów i absolwentów uczelni wyższych w Polsce i zagranicą, zainteresowanych rynkiem finansowym, ukierunkowanych na zajmowanie wysokich stanowisk w firmach branży. To program dla osób, które wiedzą, jak ważna jest współpraca i inwestycja w edukację kolejnych pokoleń. Od 15 lat Akademia opiera się na organizacji w lipcu każdego roku dwutygodniowej SZKOŁY LETNIEJ, w czasie której uczestnicy, zakwaterowani w podwarszawskim hotelu, odbywają intensywne szkolenia z przedstawicielami najlepszych firm na polskim ryku finansowym. Ważnym elementem szkoły letniej są wieczorne spotkania typu leadership – nieoficjalne i półformalne spotkania z najciekawszymi osobistościami polskiej gospodarki, liderami biznesu, a także z Alumnami programu. Program kończy się wielkim finałem na żywo na Sali Notowań GPW w Warszawie.

Udział w projekcie jest dla jego uczestników BEZPŁATNY!

Wiecej informacji