Rekrutacja do Studenckiego Koła Naukowego Przedsiębiorczości trwa!

Szanowni Studenci,

Rekrutacja do Studenckiego Koła Naukowego Przedsiębiorczości trwa!

Jeżeli chcą się Państwo rozwijać naukowo, badawczo (w tym na arenie międzynarodowej), spędzać czas z interesującymi ludźmi, marzą Państwo o realizacji ciekawych projektów i zdobywaniu stypendiów, serdecznie zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie rekrutacyjne do Studenckiego Koła Naukowego Przedsiębiorczości SKP. Spotkanie online odbędzie się w środę 4 listopada o godz. 16:45 za pośrednictwem platformy MS Teams (Dołącz do zespołu wpisując kod: qx1w96o, a następnie dołącz do spotkania). Możliwość kontaktu również przez a.andrzejczyk@uwb.edu.pl.

W trosce o bezpieczeństwo członków SKP, w dobie pandemii podejmowane przez SKP aktywności będą realizowane online.

Opiekun SKP

Mgr Angelika Andrzejczyk