Rekrutacja do Programu TOP YOUNG 100 tylko do 6 marca

26.02.2024

Trwa rekrutacja do VII edycji Programu TOP YOUNG 100. Program jest inicjatywą cykliczną skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw w Polsce. Od kilku lat identyfikuje najlepsze młode talenty, wspiera ich rozwój i dalszą ścieżkę kariery.

Nie czekaj i wypełnij swoje zgłoszenie on-line już dziś! Rekrutacja trwa do 6 marca.

Szczegóły na stronie: https://topyoung100.pl/?lang=pl_pl

Koordynator uczelniany: dr A. Busłowska, a.buslowska@uwb.edu.pl