"Przedsiębiorca z POWERem"

Szanowni Państwo,

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sokółce Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku realizuje projekt „Przedsiębiorca z POWER-em”, nr projektu POWR.01.02.01-20-0007/20 skierowany do osób poniżej 30 rż. biernych zawodowo.

Celem projektu jest wzrost postaw i umiejętności przedsiębiorczych u 73 osób biernych zawodowo w wieku 18-29 lat, zamieszkujących lub uczących się w subregionie białostockim, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020, prowadzący do zwiększenia liczby przedsiębiorstw funkcjonujących na rynku do końca czerwca 2023, poprzez udzielenie wsparcia szkoleniowego oraz przekazanie im wsparcia finansowego na rozpoczęcie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o powieszenie plakatu informacyjnego i rozpowszechnienie informacji o prowadzonym przez nas projekcie wśród Państwa studentów.

W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu z naszym Puntem Rekrutacyjno – Konsultacyjnym:

Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sokółce,
ul. Grodzieńska 76, 16-100 Sokółka,