Projekt Biznesman

Szanowni Studenci!

W imieniu Studenckiego Koła Menadżerów chcielibyśmy zaprosić was do udziału w wydarzeniu pt. Projekt Biznesman, którego gościem będzie Daniel Waślicki - dyrektor wykonawczy w banku Goldman Sachs. Jest to jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie!

Porozmawiamy nie tylko o pracy w banku, ale również o biznesie! Wydarzenie odbędzie się 25.11.2021 o godzinie 20:00 przez platformę MsTeams.

Wstęp wolny!

Niżej link do wydarzenia na Facebooku:

Serdecznie zapraszamy:) SKM