prof. D. Kiełczewski członkiem zarządu PRME

10.06.2020

Z przyjemnością infrmujemy, że w dniu 3 czerwca 2020 pracownik Wydziału Ekonomii i Finansów, dr hab. Dariusz Kiełczewski, prof. UwB, został wybrany na członka zarządu Principles for Responsible Management Education Oddział Polski.

PRME to stowarzyszenie uczelni wdrażających programy społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju zrezszających ponad 1000 uczelni z całego świata, bedąca oficjalną agendą ONZ z siedzibą w Nowym Jorku. PRME współpracuje z instytucjami certyfikującymi z akredytacyjnymi w ponad 100 krajach.