Prasowa Akademia Pieniądza

W styczniu 2020 r. rozpoczęła się rejestracja uczestników do III edycji szkolenia realizowanego przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Jest to bezpłatne szkolenie dla dziennikarzy, blogerów oraz wszystkich zainteresowanych ekonomią i gospodarką oraz dziennikarstwem.

W Białymstoku szkolenie odbędzie się 07.02.2020 r..

Wszystkie informacje podane są na stronie:

W skrócie jest to 5 wykładów e-learningowych oraz 1 warsztat praktyczny w terenie. W trakcie szkolenia odbędzie się przerwa obiadowa, podczas której uczestnicy otrzymają obiad za darmo.

• "Warsztat dziennikarza ekonomicznego"
  • "Wstęp do ekonomii"
  • "Podstawy współczesnej gospodarki rynkowej"
  • "Kryzysy ekonomiczne i finansowe - skąd się biorą i kiedy następny"