PRAKTYKI STUDENCKIE 2019

Wesele po Podlasku Agencja Ślubna są to certyfikowani konsultanci ślubni, którzy organizują i koordynują przyjęcia weselne oraz eventy w województwie podlaskim.

PRAKTYKI STUDENCKIE 2019

W związku z dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi wspomnieniami z ubiegłorocznych praktyk, pragniemy poinformować, że na nadchodzący sezon ślubny 2019 poszukujemy studentów do odbycia praktyk studenckich 2019.

Wystarczy, że spełnisz poniższe wymagania:

• jesteś studentem i musisz odbyć praktyki studenckie;
  • interesujesz się tematyką ślubną;
  • jesteś dyspozycyjny w okresie wakacyjnym (od czerwca do października 2019) – termin odbycia praktyk do indywidualnego ustalenia;
  • posiadasz prawa jazdy kat. B i jesteś w stanie dojechać do obiektów weselnych;
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

• przyjemną atmosferę;
  • zdobycie doświadczenia w pracy konsultanta ślubnego;
  • innowacyjne podejście do praktyk;
  • pracę w młodym, ambitnym zespole;
  • naukę organizacji pracy własnej.

Zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail: weselepopodlasku@gmail.com (tytuł wiadomości Praktyki 2019). Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2019r.