Pracownicy Wydziału Ekonomii i Finansów UwB uhonorowani odznaczeniami państwowymi

01.12.2022

30 listopada 2022 r., podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu w Białymstoku, pracownicy uczelni otrzymali odznaczenia państwowe. Aktu dekoracji dokonał prof. Robert W. Ciborowski, Rektor Uniwersytetu w Białymstoku.

Dr hab. Dariusz Kiełczewski, prof. UwB  - kierownik Zakładu Zrównoważonego Rozwoju na WEiF UwB został odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej a dr Łukasz Siemieniuk - pracownik badawczo-dydaktyczny Zakładu Finansów i Rachunkowości na WEiF UwB- Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę.

Serdecznie gratulujemy!