PRACOWNICY WEiF WE WŁADZACH POLSKIEGO TOWARZYSTWA EKONOMICZNEGO

25.10.2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż czterech pracowników WEiF zostało wybranych do nowych władz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Na XXII Zjeździe Krajowym Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego zostały wybrane nowe władze do: Zarządu Krajowego, Krajowej Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego oraz Rady Naukowej. Prezesem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego został prof. dr hab. Marian Gorynia.

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu w Białymstoku - Prof. dr hab. Robert W. Ciborowski oraz Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów UwB - Prof. dr hab. Marzanna Poniatowicz zostali członkami Rady Naukowej. Dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB została wybrana do Zarządu Krajowego, a dr hab. Renata Przygodzka, prof. UwB do Sądu Koleżeńskiego.
Serdecznie gratujemy!

Więcej na stronie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego: http://www.pte.pl/