Posiedzenie Wydziałowej Rady Konsultacyjnej

30.01.2020

W dniu 27 stycznia 2020 roku  na Wydziale Ekonomii i Finansów  odbyło się posiedzenie Wydziałowej Rady Konsultacyjnej.

WRK jest ciałem społecznym o charakterze doradczo-opiniującym. Do jej zadań należy między innymi: opiniowanie Strategii Rozwoju WEiF, nowych kierunków studiów i specjalności, a także opiniowanie zmian w programach studiów, z uwzględnieniem adekwatności efektów uczenia do potrzeb otoczenia społeczno-gospodarczego i rynku pracy.

W skład WRK wchodzą m.in. :  Witold Karczewski -Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej, Janina Mironowicz - Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, Anna Wojtan -  Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Białymstoku, Teresa Sołowińska - Dyrektor Biura Stowarzyszenia Księgowych w Polsce - Oddział Okręgowy w Białymstoku oraz Wojciech Tarasiuk - Dyrektor Banku PKO BP i Mariusz Malinowski - Dyrektor Pierwszego Oddziału Banku Pekao S.A. w Białymstoku.