Podsumowanie akcji Rady Samorządu Studenckiego WEiF i IZ oraz Wydziału Ekonomii i Finansów pomocy na rzecz Schroniska dla Zwierząt.

Drodzy Studenci i Pracownicy Wydziału Ekonomii i Finansów,

możemy z dumą ogłosić zakończenie naszej akcji na rzecz Schroniska dla Zwierząt "Dolina Dolistówki" przy ul. Dolistowskiej 2 w Białymstoku.

W ramach akcji zebraliśmy:

- 19,5 kg karmy suchej;

- 17 kg karmy mokrej oraz 8 opakowań przysmaków;

- 44 specjalistyczne pipety;

- 3 opakowania witamin Multical;

- 9 kocy, 13 ręczników, 10 szt. poszewek a także ubranko i szczotkę dla psa.

Ogromnie dziękujemy za wsparcie!