PŁATNE PRAKTYKI STUDENCKIE W BANKU BGŻ BNP PARIBAS S.A.

17.11.2017

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. znajduje się w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku.

W Banku BGŻ BNP Paribas na pracowników czeka wiele ciekawych wyzwań. Z nami pomnażają kapitał wiedzy i zyskują jeszcze więcej pracując z prawdziwymi zawodowcami.

Masz jak w banku:

• zapoznasz się ze strukturą organizacyjną Banku, obowiązującym procesami i procedurami oraz ofertą produktową dla klientów detalicznych i biznesowych;
  • poznasz standardy obsługi klienta;
  • weźmiesz udział w działaniach marketingowych podejmowanych przez Oddział;
  • wesprzesz Doradców w edukowaniu klientów z zakresu korzystania z nowoczesnych, zdalnych kanałów obsługi oraz usług digital.

Twój kapitał:

• status studenta (min. II rok studiów);
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu;
  • odpowiedzialność i gotowość do zdobywania nowych doświadczeń;
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point);
  • zainteresowanie nowymi technologiami.

Gwarantujemy:

• płatne praktyki w oparciu o (umowę o pracę lub/i umowę o praktyki studenckie);
  • opiekę mentora w trakcie praktyk;
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;
  • udział w praktykach w oparciu o wcześniej przygotowany program praktyk.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: barbara.dworakowska@bgzbnpparibas.pl

zapraszamy do Oddziałów Banku po szczegóły oferty.