Platforma edukacyjna Score Hunter - VI edycja już wystartowała

Szanowni Państwo,

oddajemy do Waszej dyspozycji platformę edukacyjną Score Hunter, na której uruchomiliśmy koleją, VI już, edycję konkursu dla Studentów www.scorehunter.edu.pl. Dotychczas skorzystało z niej ponad 24 tys. osób z ponad 100 uczelni. Ten wynik był możliwy dzięki zaangażowaniu wielu wykładowców, którzy wykorzystywali platformę na zajęciach do pracy ze studentami, bądź polecali ją studentom do pracy własnej.

Wielu Wykładowców miało z nią już do czynienia, osobom, które dopiero rozważają korzystanie z platformy przypominamy, iż jest to narzędzie, dzięki któremu studenci mogą dowiedzieć się przede wszystkim jak budować własną wiarygodność finansową, chronić tożsamość i ustrzec się przed wyłudzeniami, ale także jak działa system wymiany informacji kredytowej i BIK i jak korzystają z niego banki i inne instytucje.

W aktualnej edycji zmieniliśmy stronę wizualną platformy, dodając elementy fabuły, w ramach której studenci znajdą:

• Kilka misji zawierających krótkie pytania i quizy, pogłębiących wiedzę na temat własnej historii kredytowej, narzędzi pozwalających na jaj monitorowanie, jak również sposobów na uniknięcie wyłudzenia kredytu na skradzione dane.
  • Historię studenta, w której skupiamy się na przedstawieniu mechanizmu budowania historii kredytowej i scoringu.
  • Zestaw materiałów video, w których w niezobowiązujący sposób tłumaczymy wszystkie wspominane powyżej obszary tematyczne.
  • Dodatkowych elementów charakterystycznych dla gier, jak własny profil, rankingi, osiągniecia, nagrody.

Aby korzystać z platformy Score Hunter wystarczy podjąć następujące działania:

• Zarejestrować się na platformie www.scorehunter.edu.pl W trakcie rejestracji wybrać swoją Uczelnię oraz w opcji Grupa wskazać: "Gram indywidualnie – brak grupy".
  • Przesłać na adres scorehunter@bik.pl maila potwierdzającego swój status jako Wykładowcy wraz z informacją ile grup powinniśmy stworzyć do pracy ze Studentami w ramach tego semestru. Nazwy grup tworzymy zgodnie ze schematem:

Pierwsza litera imienia Nazwisko Wykładowcy_sktórt nazwy uczelni_Grupa nr - Przykład: JKowalski_UMCS_Grupa123

• Po otrzymaniu przez nas powyższej informacji stworzymy na platformie grupy zgodnie z zapotrzebowaniem, zmienimy Państwa status na Wykładowca, dzięki czemu na platformie pojawi się pakiet dodatkowych materiałów (przykładowy scenariusz zajęć i zbiór prezentacji).

Od tego momentu Studenci mogą rejestrować się na platformie wybierając właściwą uczelnię i grupę. W zakładce Rankingi, mogą Państwo śledzić osiągniecia poszczególnych użytkowników bądź całych grup. Będzie to możliwe nawet w czasie rzeczywistym, w trakcie trwania zajęć.

Istniej również możliwość korzystania z platformy bez konieczności zakładania grup. W takim przypadku każdy Student w trakcie rejestracji, po wyborze uczelni powinien opcję „Gram indywidualnie – brak grupy”.

Zapraszamy do korzystania z platformy!